Ola

Mateusz

.

 

.

 

.

 

.

 

.

 

.

 

.

 

 

Co oferujemy:

Nasi Absolwenci :

Ile to kosztuje:

W jaki sposób zapisać się na kurs:

     Przez ostatnich kilkanaście lat stworzyliśmy i prowadzimy kilka salonów tatuażu, między innymi Leżeć, Alpha Ink, Red Candy i Paradox. Spod naszych skrzydeł wyszło wielu tatuatorów, którzy po dz iś dzień są wspaniałymi artystami, pracują z nami lub posiadają własne studia tatuażu. Jak do tej pory mamy prawie stu procentową skuteczność w szkoleniu nowych artystów.
 
W związku z dużym zainteresowaniem pracą tatuatora i naszymi przemyśleniami na temat firm organizujących krótkie, dwu-, trzydniowe kursy przez osoby które z tatuażem nie miały nigdy zbyt wiele wspólnego, postanowiliśmy dać realną szansę wszystkim tym, którzy chcieliby z tatuażem związać swoją przyszłość.
 
Warunkiem uczestnictwa w kursie jest przesłanie portfolio ze swoimi rysunkami.
 

    Tatuator, to zawód dający wiele satysfakcji i zadowolenia, długo niedoceniany, obecnie pożądany na całym świecie, łączący pasję ze zmysłem artystycznym oraz zdolnościami plastycznymi.

 

To, jak będziemy Cię przygotowywać nie będzie się niczym różnić od tego, co robiliśmy z praktycznie każdym tatuatorem pracującym po dziś dzień z nami lub posiadającym swoje własne studio. Tylko odbywając praktyki w prawdziwym studio jesteś w stanie nauczyć się tego, co będzie Ci naprawdę potrzebne.

 

Kurs składa się z 10 dni/ 70 - 80 godzin zajęć teoretycznych i praktycznych, podczas których poznasz tajniki zawodu tatuatora. Od wysłuchania pomysłu klienta, aż do stworzenia artystycznego rysunku na jego ciele, krok po kroku pokażemy Ci jak to osiągnąć. Poznasz różne style i techniki rysunku: newschool, oldschool, watercolour, sketch, dotwork, blackwork, hyperrealizm i inne. Nauczymy Cię projektować wzory techniką tradycyjną, jak i cyfrową. Skoncentrujemy się i poświęcimy więcej czasu aspektom, które wymagają u Ciebie poprawy. Dowiesz się na co należy zwrócić szczególną uwagę przed i podczas wykonywania tatuażu, jak się do niego przygotować i czego lepiej unikać.

Pracujemy i szkolimy kursantów na najlepszych obecnie dostępnych na rynku materiałach. Dowiesz się z czego i w jaki sposób korzystać, jak dobrać sprzęt odpowiedni dla siebie i najodpowiedniejszy dla skóry klienta. Zajęcia praktyczne będziemy prowadzić na modelach, pod okiem doświadczonego tatuatora.

 

Nasi nauczyciele to profesjonalni tatuatorzy z kilkunastoletnim doświadczeniem. Specjalizują się w różnych technikach tatuażu, pracują zarówno w szarościach, jak i w kolorze. Nie ma znaczenia czy jesteś nowicjuszem, czy osobą, która nigdy wcześniej nie miała do czynienia z tatuażem, nasi tatuatorzy otworzą przed Tobą drzwi do tej nowej wspaniałej dziedziny sztuki. Indywidualne podejście do każdego kursanta pozwala na dopracowanie elementów, które mogą wydawać się przeszkodą, ale wcale nią być nie muszą.

Spędzisz również pewien czas razem z ekipą studia Red Candy w samym sercu Gdyni, w naszej siedzibie. Będziesz miał okazję zintegrować się, obserwować pracę tatuatora z klientem, dowiesz się o wszelkich możliwych trudnościach tej pracy, a także o jej wadach i zaletach. Będziesz mógł z bliska podglądać sam proces tatuowania, zadawać pytania i rozwiewać wszelkie wątpliwości. Pokażemy Ci w jaki sposób i na jakim sprzęcie pracujemy, na co należy zwrócić szczególną uwagę. Taki czas w studio pokazujący "od podszewki" pracę tatuatora doda Ci odwagi i otuchy.


Po przejściu kursu i wykonaniu tatuażu będącego dowodem ukończenia szkolenia, otrzymasz certyfikat w językach polskim oraz angielskim.

 

Skrócony program kursu:

 

Przegląd portfolio. Zapoznanie się z pracą tatuatora. Integracja i rozmowy z tatuatorami. Informacje niezbędne dla osób, które zamierzają zostać tatuatorem. Obalanie mitów.

 

Higiena i bezpieczeństwo. Zapobieganie uchybieniom podczas tatuażu. Zagadnienia z zakresu dermatologii oraz alergologii.

 

Style w tatuażu, różnice oraz techniki.

 

Sprzęt, igły, farby i wszystkie niezbędne akcesoria.

 

Stanowisko pracy, procedury, strefy. Ćwiczenia.

 

Projektowanie wzorów, techniki tradycyjne i cyfrowe. Nauka oprogramowania.

 

Projektowanie wzorów. Techniki nanoszenia wzorów. Ćwiczenia na sztucznej skórze.

 

Tatuaż, praktyki na ludzkiej skórze pod opieką tatuatora.

 

Koszt kursu to 6000zł 

Kurs trwa 10 dni. Przewidujemy ok 70 - 80 godzin w zależności od tego, ile czasu będziemy potrzebować, aby zrealizować to co zamierzone.

Kursy maksymalnie kilkuosobowe.

 

Kilka słów o nas:

Akademia Tatuażu Red Candy

ul. Świętojańska 122/3 81-388 Gdynia
tel. 500 109 314

nr instytucji szkoleniowej 2.22/00161/2020

19511315_1390653104356191_1715220405605195335_n

 

 

 

 

 

.

 


 

 

 

 

Adria

1. Wysłać do nas maila ( redcandyakademia@gmail.com ) z kilkoma swoimi rysunkami, abyśmy mogli zorientować się na jakim etapie z rysunkiem jesteście*

2. Otrzymacie od nas drogą mailową krótką umowę wraz z materiałami odnośnie kursu. Należy ją wypełnić i odesłać na maila.

3. Wpłata zadatku w wysokości 1000 zł. Pozostałą część kwoty należy uiścić najpóźniej 4 dni przed rozpoczęciem kursu.

4. Ustalamy wszystkie szczegóły odnośnie terminu oraz kursu.

To wszystko. Spotykamy się na kursie.

 

*zastrzegamy sobie możliwość nie przyjęcia na kurs lub prośbę o przysłanie nowych rysunków.

Kontakt.

Red Candy Akademia Tatuażu

 

Rejestr Instytucji Szkoleniowych nr 2.22/00161/2020

 

Adres: ul. Świętojańska 122/3  kod 81-388 Gdynia

 

tel. 500 109 314

Nasz fanpage

Możliwość dofinansowania kursu

z Urzędu Pracy

Dowiedz się również w swoim Urzędzie pracy o możliwości dofinansowania kursu. Jesteśmy legalnie zarejestrowaną instytucją 

szkoleniową.

Dofinansowanie:

Numer ewidencyjny

Rejestru Instytucji Szkoleniowych 2.22/00161/2020

.

 

.

 

.

 

Marika

.

 

.

 

.

 

.

 

.

 

.

 

Michał

Aleksandra

.

 

.

 

.

 

.

 

.

 

.

 

.

 

.

 

.

 

.

 

.

 

.

 

Redcandy 2020

...